- Sobota
11. 5. - Neděle
12. 5. - Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5.
Sobota 6.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
01:25BILANCE: Klimatická nouze
01:50Dobré ráno
02:20Banánové rybičky
04:55Události v regionech
05:30Buchty po ránu
06:00Polopatě
06:25Půjčka
07:15Jablíčko z laciného kraje
08:10O hloupé ženě
08:50Úsměvy Karoliny Slunéčkové
09:05Gejzír
09:45Otec Brown X
10:15Všechnopárty
11:05Z metropole, Týden v regionech
12:00Hobby naší doby
12:25Postřehy odjinud
12:50Zprávy
13:00Taneček přes dvě pekla
13:05O bílé laňce
14:05Hrdinný kapitán Korkoran
14:35Hercule Poirot
16:10Vinorodé břehy Rýna (1/7)
17:55Kluci v akci
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Zázraky přírody
20:10Všechnopárty
21:20Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:19Fantomas kontra Scotland Yard
22:20Případy detektiva Murdocha XVI
23:55Na cestě po Rattanakiri
00:40Bolkoviny
01:10Banánové rybičky
02:00Sama doma
02:45Bydlení je hra
04:15Chalupa je hra
04:40Vládci Třetí říše (1/4)
00:20Tajemné bunkry (2/2)
01:15Rytíři
02:10Ztracené adresy
03:00Stopy, fakta, tajemství
03:25Hudba zraňovaná
03:50Cesty víry
04:20Příběhy železné opony
04:45Náš venkov
05:00Kvarteto
05:30České himálajské dobrodružství II
06:00Divoká Austrálie
06:50Podivuhodná Asie - Malajsie
07:45Cyklotoulky
08:30Stezka Českem (5/10)
08:40Zázraky techniky V
09:10Království divočiny: Delfíni
10:00Letecké katastrofy
10:25Auto moto svět
11:10Auto moto test
11:35Tvořivá díla zvířecí říše (3/3)
11:50Babylon
12:45Doutnající oheň
13:10S kuchařem kolem světa
13:40Los amigos
14:35Benátky a ostrovy v laguně
16:05Skryté skvosty II (5/10)
17:00Zázračná planeta: Serengeti II (4/6)
17:30Afrika z výšky
18:25Industrie (12/12)
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Master & Commander: Odvrácená strana světa
20:00Slídil
22:20Harry Palmer: Případ Ipcress (1/6)
00:15PSH Nekonečný příběh
01:00Grantchester VII (5/6)
02:15Stopy, fakta, tajemství
03:00Folklorika
03:30Tma nad zlato
03:55Příběhy železné opony
04:20Náš venkov
04:35Kriminálka Miami III (20)
01:35Ulice (4675)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (126)
03:45Novashopping
04:50Zig a Sharko IV
05:55Denver: Poslední dinosaurus (11, 12)
06:10Alvin a Chipmunkové III (24, 25)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Půlnoční láska
11:00Letuška 1. třídy
12:50Robin Hood
14:3550x a stále poprvé
17:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Superlov II
20:20Bitevní loď
21:45Noční útok
00:15Zlatá labuť (47)
02:05Na vaší straně
03:10O panně Mahuleně
03:50Novashopping
04:45Policie v akci
00:45Policie Hamburk VII (10)
01:40Policie Hamburk VII (11)
02:35Closer VI (9)
03:25Jak se staví sen
04:15Lodí přes Kornati
06:00Bolek a Lolek vyrážejí do světa
06:05M.A.S.H (160)
06:15M.A.S.H (161)
06:40M.A.S.H (162)
07:00M.A.S.H (163)
07:30M.A.S.H (164)
08:05Autosalon.tv
08:35Máme rádi Česko
09:40Česko na grilu
11:30Temný Kraj (2)
12:50Jak svět přichází o básníky
14:15Pytlákova schovanka
16:05Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Česko na grilu
20:15České chaty snů
21:35Kursk
22:30Nemilosrdní
00:45Nezlomný
02:25Jak se staví sen
04:55Poslední lovec čarodějnic
00:00Světová invaze
02:00Grilování s Vodouchem
03:45Loupež na úrovni
04:15Dvojí život Billa Goodmana
05:35Kriminálka Miami III (20)
07:25Kriminálka Miami III (21)
08:20O panně Mahuleně
09:25Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny
10:40Dračí srdce
12:30Zběsilé tlapky: Legenda o Hankovi
14:30Mravenčí polepšovna
16:30Doktor Hollywood
18:00Matrix
20:00Lov
22:50Mistři hazardu
00:35Poldův švagr
02:35Hlas lásky
04:35Teorie velkého třesku VI (19, 20, 21, 22)
00:20Malý Sheldon IV (10, 11)
02:05Zlatá sedmdesátá VII (14, 15)
02:35Bobovy burgery III (20)
03:20TELE TELE
03:40Film o filmu: Vyšehrad: Fylm
04:25Susedia (52)
04:40Bernieho dobrodružství (30)
05:30Oggy a škodíci: Nová generace (1, 2, 3)
05:35Bakugan: Ozbrojená aliance (78)
06:10Přátelé IX (7, 8)
06:20Průměrňákovi VII (15, 16, 17, 18)
07:20Malý Sheldon IV (12, 13, 14, 15)
09:10Susedia IV (1, 2)
10:45Dva a půl chlapa VII (18, 19)
12:00Přátelé IX (7, 8)
12:50Teorie velkého třesku VI (19, 20, 21, 22)
13:50Průměrňákovi VII (19, 20, 21, 22)
15:30Zlatá sedmdesátá VII (16, 17)
17:20Dva a půl chlapa VII (20, 21)
18:15Malý Sheldon IV (16, 17)
19:10Teorie velkého třesku VI (23, 24)
20:00Teorie velkého třesku VII (1, 2)
20:50Přátelé IX (9, 10)
21:45Bobovy burgery III (22, 23)
22:40Dva a půl chlapa VII (20, 21)
23:35Teorie velkého třesku VI (23, 24)
00:25Teorie velkého třesku VII (1, 2)
01:20Malý Sheldon IV (12, 13)
02:10Zlatá sedmdesátá VII (16, 17)
02:45Bobovy burgery III (22, 23)
03:25TELE TELE
04:05Stahovák
04:35Detroit Red Wings - New York Rangers
01:05Američtí sběratelé XVII (3)
03:45Pomozte autům III (7)
04:25Walker, Texas Ranger III (14)
05:20Strážci hranic: Austrálie XV (7, 8)
06:05Mistři zastavárny XIX (14, 15)
06:50Američtí sběratelé XVII (3)
07:45Pomozte autům III (7)
08:40Kobra 11 XII (10, 11)
09:40Walker, Texas Ranger III (15)
11:40Válka skladů II (8, 9)
12:40Survivor Česko & Slovensko III
13:40SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie V (4)
15:35Kobra 11 XII (12)
16:40Kobra 11 XIII - pilot (1)
17:40Válka skladů II (12, 13)
18:40Mistři zastavárny XIX (18, 19)
19:35Náhlý úder
20:30Walker, Texas Ranger III (16)
22:40Kobra 11 XII (12)
23:30Kobra 11 XIII - pilot (1)
00:30Američtí sběratelé XVII (4)
01:25Pomozte autům III (8)
02:05Strážci hranic: Austrálie XV (7, 8)
02:50Walker, Texas Ranger III (16)
03:35Queen & King of the Court #4
04:25Magazín NBA Action
04:55Můj přítel Monk VI (1)
00:40Můj přítel Monk VI (2)
01:20Beze stopy IV (9)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (13)
02:40Na lovu
03:20Chcete být milionářem?
04:00Riskuj!
05:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:05Na lovu
06:50MasterChef Česko IV (7)
07:45Koření
09:00Víkend
09:25Don Matteo VI (11)
10:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (12)
11:10Specialisté (208)
12:10MasterChef Česko IV (8)
13:10Don Matteo VI (12)
14:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (13)
15:30Můj přítel Monk V (15)
16:20Můj přítel Monk V (16)
17:10Kriminálka Las Vegas II (11)
18:05Kriminálka Las Vegas II (12)
19:00Myšlenky zločince IV (1)
20:00Myšlenky zločince IV (2)
20:50Myšlenky zločince IV (3)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (14)
22:35Don Matteo VI (12)
23:30Myšlenky zločince IV (1)
00:35Myšlenky zločince IV (2)
01:15Myšlenky zločince IV (3)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (14)
02:35Na lovu
03:15Chcete být milionářem?
04:00Simpsonovi XVII (9)
00:40Simpsonovi XVII (10)
01:05Simpsonovi XVII (11)
01:35Simpsonovi XVII (12)
02:00Futurama II (10)
02:25Futurama II (11)
02:55Brickleberry II (11)
03:20Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (1)
03:45Spravedlnost v krvi XIII (5)
04:10Těžká dřina
05:05Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:20Top Gear 2009 (5)
06:45Top Gear 2009 (6)
07:55Top Gear 2009 (6)
09:00Top Gear 2009 (7)
10:10Re-play
11:20Futurama II (10)
11:55Futurama II (11)
12:25Simpsonovi XVI (6)
12:50Simpsonovi XVI (7)
13:20Simpsonovi XVI (8)
13:50Simpsonovi XVI (9)
14:15Percy Jackson: Zloděj blesku
14:35Futurama II (12)
17:15Futurama II (13)
17:45Simpsonovi XVII (13)
18:15Simpsonovi XVII (14)
18:45Simpsonovi XVII (15)
19:15Simpsonovi XVII (16)
19:45Hvězdná brána
20:15Dračí války
22:50Simpsonovi XVII (13)
00:40Simpsonovi XVII (14)
01:05Simpsonovi XVII (15)
01:30Simpsonovi XVII (16)
01:55Futurama II (12)
02:20Futurama II (13)
02:50Re-play
03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (2)
03:45Spravedlnost v krvi XIII (6)
04:10Moje máma veterinářka IV (7)
00:15Moje máma veterinářka IV (8)
01:10Ve hře je láska (112)
02:10Ve hře je láska (113)
03:10Spoutaná láska IV (24)
04:05Jak se staví sen
05:10Libovky Pepy Libického
06:15Teď vaří šéf!
06:30Zoo (187)
07:05Modrý kód (254)
08:05Slunečná (97)
09:30Receptář prima nápadů
11:00Poklad z půdy
11:45Rosamunde Pilcher: Duch z Cassley
12:50Záchranáři z hor II (8)
14:35Záchranáři z hor II (9)
15:30Ve hře je láska (114)
16:20Ve hře je láska (115)
17:15Záchranáři z hor II (10)
18:10Záchranáři z hor II (11)
19:05Temná skládanka
20:00Modrý kód (255)
21:45Inkognito
22:55Moje máma veterinářka IV (9)
23:55Moje máma veterinářka IV (10)
00:55Ve hře je láska (114)
01:50Ve hře je láska (115)
02:50Lásce navzdory (1)
03:45Jak se staví sen - extra
04:40Umění špionáže (2)
00:45Mechanici obřích strojů II (7)
01:40Extrémní přepravci III (2)
02:35Expedice Singapur-Londýn (4)
03:40V divočině s Bearem Gryllsem (9)
04:35Ptačí říše
05:25Nevysvětlitelné záznamy III (10)
06:00Veterinář z Yorkshiru XI (8)
06:40Pohotovost pro exotická zvířata IV (8)
07:30Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno (6)
08:30Těsné úniky 2. světové války (10)
09:25Kolaborovali s nacisty (5)
10:30O sítích a křídlech (1)
11:35Burren: Kamenné srdce Irska (1)
12:45Klenoty Alp: Italská velká jezera (2)
13:50Když žraloci útočí III (1)
14:55Mistři bolesti II (5)
15:55Přežili 2. světovou válku (6)
16:50Karibik z nebe
17:50Úžasné domy (8)
19:00Jane Goodallová: Naděje (1)
20:00Krásy Kanárských ostrovů (4)
21:05Zapomenuté megastavby VIII (10)
22:10Kouzlo železniční architektury II (5)
23:10Tajemství supertováren II (2)
00:10Údržbáři v akci (2)
01:05Rok 2022 z vesmíru
02:00Prima Česko
03:25Skotsko z výšky
03:55Pro balík prachů
01:30Kletba Měsíčního údolí
03:15Námořní vyšetřovací služba VII (21)
05:05Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:10M.A.S.H
06:30M.A.S.H
06:55Námořní vyšetřovací služba VII (21)
07:20Námořní vyšetřovací služba VII (22)
08:10Cesta za živou vodou
09:00Kletba Měsíčního údolí
11:05Rande naslepo
13:10E. T. mimozemšťan
15:25Dva v tom
17:50Špion, který mě miloval
20:00Gigakong vs. Zlozilla
22:45Dračí války
00:30Kouzelný křišťál
02:05Námořní vyšetřovací služba VII (22)
03:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (6)
04:40Bomby na ledu (25)
00:30Tiki - Taka - 237
01:30LET / MLB
03:00Sportovní infoservis
08:00ELH: HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice
09:00Element (7)
11:20Bomby na ledu (25)
11:30EL: Fenerbahce Istanbul - Anadolu Efes Istanbul
12:30FORTUNA:LIGA / Tipsport extraliga
14:30FORTUNA:LIGA / Tipsport extraliga
17:20Osobní řidič Míra Hejda (10)
21:30Není sever jako sever
22:00FL: SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha
23:30Týden v motorsportu (14)
01:30Safari Rally Kenya (3)
02:00Česká ulička Michala Hrdličky - Denisa Šátralová (4)
03:00LET: Australian Women’s Classic - 2. den
03:30Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:50Jak to dopadlo!?
06:35Příběh velké lásky - Dagmar Patrasová a Felix Slováček
07:30Klenot.TV
08:25Babica vs. Sapík
10:35Kašpárku, vař!
11:25Vaření se Soukupem
12:00Babica vs. Sapík
12:35Nahý mezi vlky
13:30S Arenbergerem nejen o medicíně
15:40Nebezpečné vztahy live
16:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
17:05Nebezpečné vztahy
17:55Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Sejdeme se na Cibulce
20:15To nejlepší z Vtipu za stovku
21:25Nikdo není perfektní
22:20Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:25Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:40Na plac!
02:00Ostříháno
02:25Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:35Touchdown
00:45Hokej: Česko - USA
01:00Branky, body, vteřiny
03:40Hokej: HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice
03:50Branky, body, vteřiny
05:45Florbal: Livesport Superliga - play off
06:00Panorama
08:25BBV po 25 letech
08:55Sokolský zpravodaj
09:10Archiv D: Kamarád ze skal
09:20Běh: 1/2 maraton Praha
09:50Klasické lyžování: Reistadlopet
11:20Panorama
12:55Mezinárodní soutěže Horských služeb
13:15Běh: Česko běží modře
13:35Fotbal: FK Dukla Praha - FK Příbram
13:50Sport v regionech: Silniční běh Rožmitál - Březnice 66. ročník
16:05Sport v regionech: Grand Prix Silesia
16:10Volejbal: Kladno volejbal cz - VK Jihostroj České Budějovice
16:20Motorismus: Svět motorů
18:45Sokolský zpravodaj
19:45Archiv D: Kamarád ze skal
19:55Běh: 1/2 maraton Praha
20:25Hokej: Buly - debata expertů
21:00Hokej: Česko - USA
21:35Fotbal: FK Dukla Praha - FK Příbram
23:35Branky, body, vteřiny
01:20Volejbal: Kladno volejbal cz - VK Jihostroj České Budějovice
01:35Branky, body, vteřiny
04:00Běh: 1/2 maraton Praha
04:15Hokej: Buly - debata expertů
04:50Zprávy
00:00Události v regionech
00:10Události v regionech
00:35Zprávy
01:00Interview ČT24
01:10Události v kultuře
01:37Události v regionech plus
01:50Zprávy
02:00Události v regionech
02:10Události v regionech
02:35Zprávy
03:00Události v regionech
03:10Týden v regionech
03:35Zprávy
04:00Události v regionech
04:10Události v regionech
04:35Zprávy
05:00Události v regionech
05:10Zajímavosti z regionů
05:35Zprávy
06:00Interview ČT24
06:10Události v kultuře
06:37Vytrženo z metropole
06:50Studio 6 víkend
07:00Zprávy
11:00Regiony ČT24
11:05Zprávy ve 12
12:00Politické spektrum
12:32Zprávy
13:00Týden v kultuře
13:05Studio ČT24
13:30Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:50Branky, body, vteřiny
19:52Speciál ČT24
20:06Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00YouTube Chart
10:00Óčko hity
12:00Smartmania
13:00Óčko hity
13:05Óčko Chart
14:00Soundtracky
16:00Hitrádio desítka
17:00CZ & SK
18:00Top 4 Óčko chart
19:00Óčko hity
19:15BEATS FOR LOVE 2023: JAMES HYPE
20:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Kanadská soda VIII (13/14)
00:10Jedna báseň
00:30Opera II (1/8)
00:35Kroky a skoky české animace (3/6)
01:30Super Diva (10/13)
01:55Tečka páteční noci
02:55Dirigent
04:55Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Hvězdy stříbrného plátna
20:15John Lennon & Yoko Ono - Above Us Only Sky
21:00A dýchejte klidně
22:35Nerez & Lucia a Neřež trio
00:15Základní instinkt: Sex, smrt a Sharon
01:40Ikony Kamila Střihavky (10/10)
02:35...a z učedníků jsou mistři
03:05Terra musica
04:30Babylon
04:55